DAIQ2000 Wide Black TV Cabinet for up to 90″ screens
  • Wide TV cabinet for up to 80 inch flat screens
  • Available in Black, White or Grey
  • Blue LED lights
  • 2000mm wide.
  • Free Delivery.
Finish: Black
In stock
Estimated delivery: Thursday, May 14th - Friday, May 15th
DAIQ2000-Black Categories: , ,
SHARE
Description
Information
Shipping
Return & exchange
Assistance
Contact us on 0161 7625222
Specifications
Size - Width (mm)
2000mm
Size - Depth (mm)
400mm
Size - Height (mm)
365mm
TV Size
Up to 80"