MMT-CL1150 Category:
SHARE
Description
Designed for 32-inch to 55-inch TVs
Strong & safe
This corner TV stand is manufactured using toughened tempered glass with an 8mm thick top shelf which has a load weighting of 80kg.
Information
Shipping
Return & exchange
Assistance
Contact us on 0161 7625222
Specifications
Size - Width (mm)
1150mm
Size - Height (mm)
500mm
Size - Depth (mm)
400mm
TV Size
Up to 55"
Glass Colour
Finish
Jet CL1150 Clear Glass Corner TV Stand for up to 55" screens